Nehtový design | prodlužování nehtů

Neodmyslitelným znakem elegance jsou upravené nehty. Ruce jsou bezesporu součástí verbálního projevu komunikace a jak v zaměstnání tak i v běžném životě se stávají vizitkou každého. Neodmyslitelným fenoménem poslední doby se stala nejen běžná péče o nehty jak ji známe, ale zejména zvýraznění a úprava formou prodlužování nehtů, tvarových variací, lakování a zdobení.

Dlouhé nehty jsou znakem elegance, prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěný vzhled. Ovšem při přílišné délce mohou působit poněkud směšně. Umělé nehty vydrží neomezenou dobu, za předpokladu pravidelného doplňování gelu v závislosti na růstu nehtů vlastních. Tato doba je individuální, pohybuje se v rozmezí 3 až 6-ti týdnů. Jsou až 30 x pevnější než nehty vlastní, vydrží vše od úklidových prací, zahradničení, až po ťukání do klávesnice PC a mobilního telefonu. Umělé nehty nabízejí i jedinečnou pomoc při odvykání okusování nehtů vlastních. Prodlužování nehtů provádíme metodou vytvrzeného gelu UV lampou, dvěma variantami:
  1)  nalepení umělých tipů a následnou modelací výsledného tvaru gelem
  2)  modelací gelem za pomoci šablon

Výběr z možných variant prodloužení nehtů je závislý na tvaru a velikosti lůžka vlastních nehtů. U první varianty zhruba po 3 měsících dochází k odrostu umělého tipu a nehet je pak tvořen pouze gelem. Ale u varianty druhé je nehet od počátku tvořen gelem celý.

Finální úpravou nehtů je nalakování barevnými laky nebo dnes velmi oblíbená "Francie" - bílé a barevné zakončení volných okrajů. Pokud ani takto upravené nehty neuspokojí, je možné dále vybírat ze široké škály obtisků a barevných šablon nebo přívěšků.

Z naší dílny

Prodlužování nehtů
Prodlužování nehtů
Prodlužování nehtů
Prodlužování nehtů
Prodlužování nehtů
Prodlužování nehtů
Prodlužování nehtů

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Snowboard, specialized | Alu kola,zimní pneu | Svatební šaty | Společenské šaty

Studio Mone e-Shop