Pedikúra a manikúra prvotřídní kvality v kosmetickém salónu Studio Mone Praha 4 Podolí

Manikůra

Krásná manikúra je komplexní péče o Vaše ruce. Úprava délky a tvaru nehtů na rukou, změkčení a odstranění kůže v okolí nehtů, regenerační koupele a masky na ruce, nanesení laku na nehty a nejrůznějších ozdob na nehty jako jsou lesklé kamínky nebo barevné vzory. Pečujte o své ruce s námi a zpomalte tak projevy stárnutí, které bývají právě na rukách dobře viditelný a odhalí náš věk.

Pedikůra

Pedikúra může být možnost příjemně si zarelaxovat a nechat starosti o krásu Vašich nohou na nás. Nohy nás nosí celý den, proto jim věnujme péči, kterou si zaslouží. Nejen nošení neodpovídající velikosti bot, ale i vkusné a elegantní podpatky mají za vinu vznik nepříjemných otlaků, zrohovatění kůže, vznik kuřích ok a puchýřů. Úkolem pedikúry je nejen odstranění těchto nežádoucích jevů a snaha o udržení pružné pokožky, která není tak náchylná k dalšímu poškození, ale i zkrášlení nohou formou buď úpravy tvaru a barvy nehtů, nebo i klasického prodlužování nehtů gelem, obdobným způsobem jako na rukou. Pokud ale nejsme uspokojeni ani s prodloužením nehtů nebo barevnými variacemi laků, dotvoříme finální dojem prstýnkem, nebo řetízkem kolem kotníků.

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Casio Hodinky | Parfémy | Šperky a klenoty | SikovnyMuz.cz - hodinový manžel Praha | Rytir.cz - hodinový manžel Praha

Studio Mone e-Shop