Depilace | ruce, nohy

Depiléve     Depiléve

Součástí ucelené kosmetické péče je i depilace nežádoucího ochlupení v oblasti podpaždí, rukou, třísel, nohou, zad, prsou, hýždí a intimních partií. Při sportu, zvýšené fyzické aktivitě i běžném životě je toto drobné ochlupení překážkou způsobující nepříjemný zápach. Rovněž i na pracovních pozicích vyžadujících patřičný reprezentativní vzhled je nutné se s tímto ochlupením náležitě vypořádat. Na řadu tedy přichází nevyhnutelná depilace, která zajistí dočasné odstranění chloupků. Na rozdíl od běžného holení, po pravidelné depilaci nedochází k zesílení a houstnutí chloupků. Depilaci provádíme teplým voskem nebo cukrovou pastou, nikoli depilačním krémem (chemicky se rozruší struktura chloupku), který může působit problémy citlivější pokožce. Trvanlivost depilace 3 - 4 týdny.

Depilace cukrovou pastou

Cukrová pasta je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou depilace i pro velmi citlivé partie. Depilační pasta přilne pouze k chloupkům a nikoli k pokožce v takové míře, jak je tomu u vosků, a z tohoto důvodu se depilace stává méně bolestivou. Oproti ostatním metodám se chloupky odstraňují po směru růstu a cukrovou pastu je možno nanést několikrát na stejné místo. Také zčervenání pokožky mizí rychleji ve srovnání s ostatními metodami depilace.

Brazilská depilace

Novinkou, kterou Vám můžeme nabídnout, je v dnešní době čím dál více žádaná Brazilská depilace - to znamená, šetrná depilace třísel a intimních partií těla.

Jako součást kompletní kosmetické péče nabízíme také depilaci rtů, obočí a brady.

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Studio Mone e-Shop