Solárium

Ergoline solární studio
Solárium

V naší zeměpisné šířce není dostatek UV záření po celý rok a proto je třeba hledat náhradní řešení. Vedle cestování za sluncem lze zvolit variantu snazší - návštěvu solária. Každý kdo pravidelně navštěvuje solárium, by měl používat solární kosmetiku k tomu určenou, nejen před, ale také po opalování. Použitím speciální solární kosmetiky se zamezuje vysušování pokožky a pleť se stává pružnější. Při opalování v soláriu bychom se neměli pro zajištění efektu opálení alespoň 2 hodiny sprchovat. Krémy k tomu určené tuto dobu zkrátí a zdůrazní výsledný efekt.

Typ přístroje:  Ergoline Evolution 500 Turbo power - Trubice: 43x 160W, Obličejové zářiče: 3x 500W

Solární kosmetika

Krémy k tomu určené aktivně urychlují opalovací proces, zamezují vysušování pokožky a dodávají jí vydatný přísun vlhkosti. Obsahují velký podíl mléka, vitamínů, stopových prvků, minerálů a koenzym Q10 a tím působí proti předčasnému stárnutí pleti.

Solární kosmetika

Výběr kvalitní solární kosmetiky naleznete také v našem eshopu obchod.studiomone.cz

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Výhody zastřešení bazénů, jsou: Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měsíců. Můžete se koupat v bazénu i v nepříznivém počasí. Chrání Váš bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody. | Kadeřnictví Ilona

Studio Mone e-Shop