Depilace | tělo

Depiléve     Depiléve

Depilace je samozřejmá součást ucelené kosmetické péče pro většinu žen a stále více také pro muže. Depilaci nežádoucího ochlupení provádíme v oblasti podpaží, na rukou, v tříslech, na nohou, v oblasti zad, prsou, hýždí a intimních partií. Při sportu, zvýšené fyzické aktivitě i běžném životě je toto drobné ochlupení často obtěžující a je velmi snadné se pomocí depilace těchto nežádoucích chloupků zbavit. Narozdíl od běžného oholení, po pravidelné depilaci nedochází k zesílení a houstnutí chloupků. Depilaci provádíme teplým voskem nebo cukrovou pastou, nikoli depilačním krémem (chemicky se rozruší struktura chloupku), který může působit problémy citlivější pokožce. Trvanlivost depilace je zhruba 3 - 4 týdny.

Depilace cukrovou pastou

Je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou depilace i pro velmi citlivé partie. Depilační pasta přilne pouze k chloupkům a nikoli k pokožce v takové míře, jak je tomu u vosků, a z tohoto důvodu se ošetření stává méně bolestivé. Oproti ostatním metodám se chloupky odstraňují po směru růstu a pastu je možno nanést několikrát na stejné místo. Zčervenání pokožky opět rychleji mizí ve srovnání s ostatními metodami.

Velmi žádaný druh depilace, kterou Vám můžeme nabídnout, je takzvaná Brazilská depilace – tedy depilace intimních partií těla.

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Zelený zákal
Studio Mone e-Shop