Body-Space VACU běžící pás – odstranění celulitidy a podpora hubnutí

Body-Space VACU běžící pás je zařízení, ve kterém trénink probíhá formou svižné chůze na běžeckém páse v podtlakové komoře po dobu 30 minut. Regulace rychlosti a sklonu pásu, regulace podtlaku umožní dosáhnout maximálních výsledků.

Cvičení v Body-Space VACU je zaměřeno na hubnutí problémových partií - hýždí, stehen, břicha a boků. Při cvičení a současném působení podtlaku dochází k rychlejší cirkulaci krve v podkoží, odvodu a rychlému spalování přebytečných tuků. Cvičení je aplikováno tak, že je monitorována tepová frekvence, aby se po celou dobu tréninku jednalo o aerobní cvičení, při kterém je spotřeba energie nejoptimálnější. Podtlakový systém působí nejen na metabolismus těla, ale i lymfatický systém.

Odstranění celulitidy v průběhu cvičení je hlavní předností tohoto stroje. Celulitida v současnosti trápí téměř každou ženu. Cvičení na Body-Space VACU běžícím pásu je aktivní cestou k odstranění celulitidy. Rovnoměrným prokrvením pokožky se ta stává pevnější a pružnější. Přístroj je určen jak pro začátečníky, ale i pro pokročilé.

Výsledky cvičení na Body-Space VACU:

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Zelený zákal | Manutan.cz - Vše co Vaše firma potřebuje | Lázeňské a víkendové pobyty Olomouci | Outdoor fitness prvky - Ve světě a konečně i u nás zažívají v poslední době velký boom fitness prvky pro seniory. Protáhnout tělo, zlepšit kondici a fyzičku, to je cílem moderního důchodce.
Studio Mone e-Shop