Body-Space InfraRed Orbitrac – redukce nadváhy a odstranění celulitidy

InfraRed Orbitrac - je nová cvičební metoda na trhu, která v kombinaci fyzické námahy s infračerveným zářením, dopomáhá k rychlejšímu hubnutí. Trénink probíhá formou chůze a současně zahříváním svalů infrazářiči. Díky rychlému prohřívání tkání a současné fyzické námaze dochází ke zvýšení cirkulace krevního oběhu a zrychlování metabolismu, což má za následek rychlé spalování tuku, hubnutí a postupné odstranění celulitidy.

Hlavní výhodou použití infračerveného záření Infrared je zbrusu nové, účinné řešení při problémech s nadváhou a celulitidou. Rovněž příznivě působí pro ošetření problematické pleti a ekzémů. Přístroj InfraRed Orbitrac je dokonalým doplňkem podtlakových strojů Vacushape a Body-Space, které také Studio Mone nabízí.

IR (Infrared IR) záření se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky v podkoží a tukové tkáni, která je 4 až 5 mm silná, a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45 stupňů Celsia, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány při kožní, kardiovaskulární léčbě a fyzioterapii.

Výsledky cvičení na InfraRed Orbitrac:

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Zelený zákal | Parfémy | Taneční kurzy | Kurzy potápění
Studio Mone e-Shop