Prodlužování řas a úprava obočí | barvení, trhání, zesvětlení, trvalá

Péče o řasy a obočí

Neméně důležitým bodem kompletní kosmetické péče je tvar a úprava očního okolí - obočí a řas. Tvarem a barvou obočí a řas lze vtisknout obličeji nenapodobitelný výraz. Prostřednictvím tvaru a barvy obočí lze lehce zvýraznit oči, nebo naopak upoutat pozornost jiným směrem.

Péče o řasy a obočí

Úprava tvaru obočí

Úprava obočí nespočívá pouze v jeho barvení, už samotný tvar obočí je jedním z nejdůležitějších aspektů celkového vzhledu Vašeho obličeje. Obočí Váš obličej rámuje a může opticky upravit jeho proporce, důležitá je také jeho role pro celkový výraz Vašeho obličeje. Například příliš silné a tmavé obočí Váš obličej zbytečně zachmuřuje. Tmavé chloupky nad kořenem nosu oči opticky sbližují a pohled působí přísně a vážně.

Barvení a zesvětlení řas a obočí

Extrémně světlé obočí je možné ztmavit pomocí barvy na obočí, velmi tmavé obočí je naopak možné odbarvit nebo zesvětlit. Kromě přirozeného vzhledu ušetříte také množství času stráveného při každodenním líčení. Speciální barva na obočí vydrží na rozdíl od mascary nebo tužky až 4 týdny.

Barvení řas je možné použít ke zvýraznění očí, v případě vlastního světlého odstínu. Opět je zde jistá časová úspora, kdy barva vydrží až 3 týdny na rozdíl od řasenky. Dalším trikem zvýraznění očí je prodloužení řas nebo trvalá na řasy.

Péče o řasy a obočí
Péče o řasy a obočí
Péče o řasy a obočí
Péče o řasy a obočí

Prodlužování řas

Prodlužování řas není žádnou žhavou novinkou. Ve snaze o rozšíření a zkvalitnění služeb, Vám nyní nabízíme "Prozrazené tajemství filmových hvězd" i u nás, a to prodloužení řas novou technologií. Jedná se o techniku prodlužování řas formou lepení řasy na řasu. Původní technika spočívá v lepení celých trsů řas, ale z důvodu velké nápadnosti byla tato technika zdokonalena na lepení jednotlivých kusů řas. Prodloužení řas je v tomto případě méně nápadné, tedy přirozenější, a zároveň pevné.

Řasy jsou umělého původu, vyráběny laserovou technologií. K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum, speciálně vyvinuté a využívané v plastické chirurgii pro lepení ran bez použití stehů, a nyní i pro prodlužování řas. Použité materiály jsou hypoalergenní a nedochází k poškození řas vlastních. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s řasou novou. Přirozený obnovovací cyklus řas, trvá průměrně 90 dní. Řasy se každé 2-4 týdny doplňují a tím je zaručena stálost jejich plného vzhledu. Vlastní řasy nejsou touto metodou prodloužení nijak zatěžovány, je tedy možné prodloužené řasy nosit stále. Aplikace prodloužení řas trvá 1 - 2.5 hodiny, dle počtu aplikovaných řas a kvality řas vlastních.

S prodlouženými řasami se ráno probudíte již „nalíčená“ a můžete se s nimi bezstarostně oddávat oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání či sauna, a to bez obav z poničení řas, nebo kruhů pod očima. Řasy vynikají maximální lehkostí a přirozeností. Prodloužené řasy je samozřejmě možné dále líčit, dají se dozdobit krystaly Swarovski a speciálními efekty dle Vaší fantazie: efekt - Kočičí oko, Přirozený, Zvýrazněný, Glamour či Extravaganza. Prodloužené řasy jsou ideální pro zvláštní příležitosti jako maturita, promoce, svatba nebo fotografování.

Výsledný efekt po prodloužení řas:

Tmavší odstín řas, větší délka, hustší vzezření, elegantní a přirozený vzhled, hedvábný lesk.

Péče o řasy a obočí
Péče o řasy a obočí
Péče o řasy a obočí
Péče o řasy a obočí

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Hodiny | Hanák Ostrava - Interiéry | Realitní kancelář | Dámské spodní prádlo | Parfuméria

Studio Mone e-Shop