Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

je zajímavá možnost, jak oživit a vylepšit vzhled svých vlasů. Jsou- li vlasy prodlouženy profesionálně a citlivě, vypadá účes velmi přirozeně. Prodlužování vlasů znamená doplnění pramínků vlasů. Pramínky jsou připevněny nenápadným spojem za pomoci speciálních kleští k vlasům vlastním.

Prodlužování vlasů

Doplňované pramínky Balmain, které se k prodlužování vlasů používají v našem kadeřnictví Studio Mone, jsou vyrobeny z vlasů umělých, nebo přírodních, rovné, vlnité nebo kudrnaté. Přírodní jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů nejvyšší kvality. Pro prodlužování jsou používány "asijské vlasy", uspořádané po směru růstu, nemůže tedy dojít k zacuchání. Vlasy jsou vyživovány speciálními enzymy, což zaručuje vzhled evropských vlasů, které mohou být dále barveny a trvaleny jako vlasy vlastní.

Prodlužování vlasů

Prodloužením vlasů jednoduše a rychle docílíte většího objemu vlasů vlastních, zvláštní barvy nebo žádaného vzhledu bez toho, aniž byste musela čekat, než Vám doroste vlastní hříva vlasů.

Aplikované prodloužení vlasů pramínky Balmain vydrží až 4 měsíce. Trvanlivost prodlužovaných vlasů je závislá na kvalitě vlasů vlastních a míře domácí péče o prodloužené vlasy.

V případě Vašeho zájmu o prodloužení vlasů – objednejte konzultaci zdarma a rozhodněte o své ideální variantě!

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Nábytek a bytové doplňky | Největší internetové nákupní centrum v ČR | Prodámy.cz - časopis pro ženy

Studio Mone e-Shop