Dámské a pánské kadeřnictví Praha 4, Podolí

Schwarzkopf Professional
Kadeřnictví Schwarzkopf
Profesionální vlasová kosmetika Schwarzkopf

Kadeřnický salón pro ženy a muže Studio Mone na Praze 4 nabízí profesionální kadeřnickou péči prováděnou špičkovými kadeřníky a kadeřnicemi. Snažíme se při práci v kadeřnictví zohledňovat jak nejmodernější trendy a styl, tak také přirozenost našich zákazníků a jejich přání a představy o svém účesu či barvě vlasů, takže nemusíte mít obavy, že byste odcházeli s účesem, který Vám nesedí.

Účes, úprava a barva vlasů často hraje velkou roli v tom, jak se v životě cítíme a jak působíme na své okolí. Pokud střih vhodně doplňuje tvar obličeje, barva odpovídá odstínu pleti a ladí s celkovou vizáží a životním stylem, je vyhráno. Rádi Vám pomůžeme vytvořit zajímavý a osobitý účes k Vaší plné spokojenosti. V našem kadeřnictví jsme připraveni Vám kromě výběru střihu a barvy na vlasy odborně poradit i s vlasovou kosmetikou vhodnou právě pro Váš typ vlasů a vlasové pokožky. V našem kadeřnictví pracujeme s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf a máme s ní skvělé zkušenosti. Použitou kosmetiku, se kterou Váš kadeřník pracoval, je možné samozřejmě také zakoupit domů a poradit se o jejím použití.

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu v kadeřnictví Studio Mone Praha 4, Podolí.

Kvalitní profesionální vlasovou kosmetiku a další doplňky pro domácí péči o Vaše vlasy nabízíme také v našem eshopu.

Pánské a dámské kadeřnictví Praha 4
Kadeřnictví Praha
Kadeřnický salón
Kadeřnictví

 

Účesy z našeho kadeřnického studia

Účes pro polodlouhé vlasy | Kadeřnictví Studio Mone
Účes pro polodlouhé vlasy | Kadeřnictví Studio Mone
Účes pro dlouhé vlasy | Kadeřnictví Studio Mone
Účes pro dlouhé vlasy | Kadeřnictví Studio Mone
Svatební účes pro dlouhé vlasy | Kadeřnictví Studio Mone
Svatební účes pro dlouhé vlasy | Kadeřnictví Studio Mone

 

Nová profesionální barva na vlasy BlondMe

Od července 2009 jsme pro Vás v našem kadeřnictví na Praze 4, Podolí připravili novou řadu barev na vlasy Schwarzkopf professional BLONDME. Jedná se o první řadu barev na vlasy pro dosažení blond odstínů vlasů té nejvyšší kvality, v kadeřnictví a posléze doma. Blond vlasy vyžadují mnohem větší péči než vlasy jiných barev.

Kompletní servis BlondMe, díky nové generaci zesvětlovačů bez amoniaku, zaručuje zesvětlení vlasů až o 8 stupňů. Díky unikátní technologii je BlondMe šetrná jak k vlasům, tak i k pokožce. Řada BlondMe nabízí jedinečný výběr blond odstínů, tónování s mnoha blond tóny, které lze kreativně míchat dle vlastního přání. Ze 3 základních typů blond barvy – studené, teplé, neutrální - lze díky unikátnímu Multi-Blond systému tónování docílit více než 40 jedinečných blond tónů – písková blond, karamelová blond, jahodová blond, ledová blond, nebo ocelově modrá blond.

Přijďte i Vy do našeho kadeřnického salónu vyzkoušet originální řadu barev na vlasy BlondMe a nechte vyniknout svoji osobnost! Blond je více než barva – je to styl.

 

IGORA Royal Intense + nově v našem kadeřnictví

Extra intenzivní barva. Dlouhotrvající lesk. Dokonale módní.

IGORA Royal INTENSE+ představuje pravou vášeň. Nechte se vést barevným světem osmi elektrizujících, vášnivých a intensivních odstínů. Dlouhotrvající intenzivní barvy od smyslné fialové přes energickou červenou po ohnivě měděnou vytváří zářivé barevné výsledky.

Barva obsahují PY+ complex, který do vlasů ukládá extra intenzivní barevné pigmenty.

Péče o hlavu

Ruce, nohy

Péče o tělo

Partneři: Dětské autosedačky | Moderní zubní ordinace v Praze | Kadeřnictví Zlín - Young view - Jsme nový kadeřnický salon ve Zlíně. Nabízíme kadeřnické služby v příjemném interiéru. Studenské slevy jsou pro nás samozřejmostí stejně jako profesionální přístup.

Studio Mone e-Shop